Pawel Sliwinski (b. 1984) Bez tytułu, 2007 r. olej/płótno, 41 x 33 cm na odwrociu opisany na płótnie oraz na blejtramie: 'PAW | PAWEŁ ŚLIWIŃSKI 2007' Zadebiutował jako student, a jego wystawa zorganizowana przez prof. Leona Tarasewicza warszawskiej ASP odbiła się szerokim echem. Niedługo po dyplomie Śliwiński wziął udział w kilku wystawach zbiorowych. Swoje prace pokazał indywidualnie w nieistniejącej już galerii A. Po czym zniknął, by w 2011 powrócić z nowym projektem ‘In Paint We Trust’ w galerii Kolonie. Artysta przyrównuje malowanie do improwizacji, wizualnej jam session. To kolejny – po Tymku Borowskim – twórca należący do nurtu ‘zmęczonych rzeczywistością’.