Porseleinen borden met Imari decor, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode , 3 stuks Conditie Goede conditie, een met een haarlijntje, bord met en paar kleine chipjes en een bord in goede conditie Afmetingen Maten 21,5 en twee maal 22, 5 cm Aziatica