Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode. 6 sets. Totaal 12 objecten. Conditie Goede conditie, twee kommen hebben een klein chipje, een kom heeft wat fritjes op de rand, 3 kommen zijn in goede conditie, een schotel is gelijmd, twee schotels hebben een fritting, een schotel heeft een bakfout die lijkt op een haarlijn en twee schotels zijn in goede conditie Afmetingen Maten schotels ca. 12, 5 cm breed en kommen ca. 8 cm breed en ca. 6 cm hoog Aziatica