Porseleinen kop en schotels met decor van figuren, China, 19e eeuw. Drie sets ( totaal 6 objecten ) Conditie Goede conditie, een kom heeft wat kleine chipjes, twee schotels hebben kleine chipjes. Andere stukken gaaf. Afmetingen Schotels zijn 13 cm breed en kommetje is 8, 5 cm breed Aziatica