Rafał Wilk (ur. 1979, Lubań) Bez tytułu, 2009 r. olej/płótno, 24 x 30 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘RAFAŁ WILK | „BEZ TYTUŁU” | 2009’ Estimate: 1 000 - 2 000 PLN PLN EUR GBP USD 234 - 468 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist Malarz, twórca wideo, fotografik. Absolwent Liceum Plastycznego w Jeleniej Górze. Dyplom uzyskał w Instytucie Sztuk Pięknych w Uniwersytecie Zielonogórskim, w pracowni prof. Ryszarda Woźniaka. Zwycięzca Grand Prix konkursu na Obraz Roku, organizowanego przez miesięcznik „Art&Business” (2005). Stypendysta Ministra Kultury (2009), Stypendysta Miasta Warszawa (2014). Swoje prace i projekty prezentował między innymi w BWA w Zielonej Górze, w Muzeum Współczesnym Wrocław, a także na licznych wystawach za granicą w Hiszpanii, Islandii, Indiach, Iranie, Słowacji, Niemczech, Szwecji, a także na Kubie. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 71898 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19