Auction archive: Lot number 1586

Acht tekeningen, w.o. (1) M. van Boecop (1ste helft 19de eeuw).

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€70 - €140
ca. US$82 - US$165

Auction 06.12.2017
6 Dec 2017
€70 - €140
ca. US$82 - US$165

(Riviergezicht met boten). Tekening in pen en penseel in zwarte en grijze inkt, 37,5 x 51 cm. (zwarte kaderlijn), keerzijde met etiketje met in pen de signatuur "M. van Boecop fecit 1808". Gebruind, vlekkig en met vage vouwen, bovenmarge met tape op keerzijde; (2) W. van Dam (eerste helft 19de eeuw) (toegeschreven). (Landschap met koets op weg naar een dorpje). Aquarel, 36,5 x 50 cm., met toeschrijving in potlood op keerzijde: "Aquarel door W. van Dam fec. ca. 1830", tevens met in potlood "coll. A Kuys Amersfoort" op keerzijde (soortgelijke defecten als vorige, tevens met wormgaatjes). En met nog 6 diverse andere tekeningen, w.o. één gesigneerd "J. Schuurman 2e Lt. d. Grenadiers" (ca. 1840, ex collectie A. Kuys Amersfoort), een tekening gesigneerd "Oswald 1889" en een groot stadsgezicht op Amsterdam gedateerd 1942 (totaal 8 tekeningen).

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

6 Dec 2017
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138