Robert Proch (1986-2019) "Motyle", 2014 r. akryl/płótno, 60 x 60 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Robert Proch | “Motyle” | Poznań 2014’ Estimate: 4 000 - 6 000 PLN PLN EUR GBP USD 935 - 1 403 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist Był absolwentem Liceum Plastycznego im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy z 2005, zaś w 2010 ukończył studia na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (specjalność animacja). Zajmował się malarstwem sztalugowym, graffiti, a także malarstwem wielkoformatowym. Należał do najbardziej uznanych twórców murali artystycznych młodego pokolenia w Polsce. Jego styl charakteryzuje się metaforycznością i dużą ilością detali, autor pieczołowicie wykorzystuje każdą, nawet najmniejszą wolną przestrzeń pod swoje niesamowicie złożone prace. Był jedynym Polakiem, którego prace pokazała galeria Steve’a Lazaridesa (2014), współpracownika Banksy’ego. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 79343 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19