Sans titre, 1968 Gouache et pastel sur papier. Signé et daté en bas à droite. Gouache en pastel op papier. Rechts onderaan Gesigneerd en gedateerd. 54 x 72 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Privé collectie