Roztoczańska bajka 112, 2019
akryl, płótno, 60 x 80 cm , sygn. p.d.: Piekut D.2019 oraz opisany na odwrocie: Roztoczańska Bajka 112, 2019 r., akryl, płótno, Dariusz Piekut , 60 x 80 cm. Potwierdzam autentyczność obrazu-Dariusz Piekut
Roztoczańska bajka 112, 2019