Auction archive: Lot number 22

€0
€180
ca. US$235

€0
€180
ca. US$235

SCHONAEUS (Cornelius) Terentius Christianus. seu comoediae sacrae, tribus partibus distinctae, Terentiano Stylo a Cornelio Schonaeo, goudano conscriptae. Edito nova et a multis mendis purgata. Sumptibis henr. Amstelodami, Laurentii, 1646. In-12 : t. gravé, 7f. (préface), 359pp. - 9f., 239 - 286 pp. Plein vélin à rabats ép., t. manuscrit sur dos. Reliure solide et intérieur propre.

5 Jul 2013
Briscadieu
12-14 rue Peyronnet
33800 Bordeaux
contact@briscadieu-bordeaux.com
+33 (0)5 56 31 32 33

5 Jul 2013
Briscadieu
12-14 rue Peyronnet
33800 Bordeaux
+33 (0)5 56 31 32 33