alle met centraal ornament met decoratieve omlijsting en met bladgrootte van ca. 82 x 64 cm., alle gedrukt door Senefelder voor Weduwe J. Ahrendt & Zn, Uitg. te Amsterdam, gesigneerd "V. Leeuwen ontw." en getiteld in de techniek. Met scheurtjes en/ of kreukjes/ defectjes in marges (soms in het beeld), enkele met vouwen. Fraaie, zeldzame ornament-ontwerpen (incl. kopieën naar middeleeuws/ antiek voorbeeld) op groot formaat, met titels als "Versierde hoofdletter" (2 diverse), "Zwanebloemen", "Versiering met het kastanjeblad", "Sierschilderwerk", "Cirkelvulling" en "Letterstel voor een stempel". Klaas van Leeuwen was etser, graveur, prentmaker, schilder, tekenaar, tekenleraar middelbaar onderwijs, meubelontwerper, docent aan academie, publicist en interieurontwerper. Onze serie betreft dus ongetwijfeld specifieke schoolplaten voor kunstonderwijs.