Schyłek lata, 2019
olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie: '"SCHYŁEK LATA", OLEJ, 73x92 cm, 2019 | RUDZIENKO | Joanna Mlącka'
Schyłek lata, 2019