Auction archive: Lot number 16

€0
€204
ca. US$266

€0
€204
ca. US$266

SUETONE : Omnia quam antehac emendatiora annotationes Des. Erasmi & Egnatij cognitu dignae. C. Svetonius Tranquillus. Dion Cassius. Aelius Spartianus. Iulius Capitolinus. Aelius Lampridius. Vulcatius Gallicanus. Trebellius Polio. Flavius Vopiscus. Herodianus Politiano interp. Sex. Aurelius Victor. Pomponius Laetus. Io. Baptista Egnatius. Ammianus Marcellinus quatuor libris auctus. Cum indicibus copiosis. Basel, Froeben, 1533. In-folio : t., 21f., 786pp., 42f. (cerne clair en marge sur une partie des feuillets, renforts en tête par bandelettes de papier (mauvaise rénovation). Vélin de réemploi sur cuir ép., dos à nerfs avec manques.

5 Jul 2013
Briscadieu
12-14 rue Peyronnet
33800 Bordeaux
contact@briscadieu-bordeaux.com
+33 (0)5 56 31 32 33

5 Jul 2013
Briscadieu
12-14 rue Peyronnet
33800 Bordeaux
+33 (0)5 56 31 32 33