Auction archive: Lot number 594

Table «38 Tables» à plateau de forme

Arts Décoratifs
12 Dec 2007
€7,000 - €9,000
ca. US$10,199 - US$13,113
€10,500
ca. US$15,298

Arts Décoratifs
12 Dec 2007
€7,000 - €9,000
ca. US$10,199 - US$13,113
€10,500
ca. US$15,298

Table «38 Tables» à plateau de forme trapèze en fine feuille d'acier poli miroir à bords égrenés reposant sur un double piétement compas à entretoise triangulaire en acier laqué noir. Signée et numérotée (édition de 38 pièces). Issue de la première série de 38 tables réalisées pour la triennale de Milan en 1995. tafel «38 taBles» met trapeziumvormig blad bestaande uit een fijne als spiegel geslepen stalen plaat met gepolijste randen op een dubbel kompasonderstel met driehoekig en zwart gelakt stalen dwarsstuk. Gesigneerd en genummerd (uitgave van 38 stuks). Uit de eerste reeks van 38 tafels die werden vervaardigd voor de Triënnale van Milaan in 1995. H_70 cm l_90 cm P_43 cm e Bibl. : Deyan Sudjic Ron arad laurence King, 1999, p. 120

12 Dec 2007
Pierre Bergé & Associés
92 avenue d'Iéna
75116 Paris
agodeau@pba-auctions.com
+33 (0)1 4949 9000
+33 (0)1 4949 9001

12 Dec 2007
Pierre Bergé & Associés
92 avenue d'Iéna
75116 Paris
agodeau@pba-auctions.com
+33 (0)1 4949 9000
+33 (0)1 4949 9001