Tam, gdzie rosną pomarańcze, 2020
akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. L.d.: Mkępka 2020 oraz opisany na odwrocie: TAM, GDZIE ROSNĄ POMARAŃCZE / 100x70 cm, 2020 r. / Mkępka "