Vajasdézsa Bécs, 1846, 13 latos antik ezüst, aranyozás nyomaival, Thomas Regschek mesterjegy, bordázott, ívesen kifelé hajló, füles kosárka, fenéklemezen vésett HK tulajdonosi monogrammal, (Neuwirth 2002 P. 2289.) 301 g; 9,5*19,5*16,5 cm