In-8° oblong. Moderne halve band : kalfsleder, hoeken. (1). De erlevende Belgica onder hunne onverwinnelyckste ende triumpherende keyserlycke en konincklycke majesteyt Maria Theresia ende Franciscus den I. Rooms keyser [...]. S.l., s.n., 1749. [6]-44 pp.; 7 platen (titel gelost, enkele bleke vlekken, versterkt scheurtje ondermarge C2, "papillons" pp. 25, 30 en 31). Geïllustreerd met 2 vignetten waarvan 1 op de titel, 1 zicht op Bergen-op-Zoom en 6 landschappen in de stijl van Jacques Callot -- (2). De erlevende Belgica ofte het goethaedigh jock van het Huys van Oostenryck, onder de goeverneringe van [...] Maria Elisabeth. Frontispice, 20 pp.; 7 platen. Portret van Marie-Elisabeth als frontispice (getekend P.B. Bouttats), 3 scènes waarvan 1 in de basiliek van Scherpenheuvel en 3 landschappen in de stijl van Callot. ¶ Réunion de 2 panégyriques sur les victoires de la maison d'Autriche. Ensemble illustré de 14 planches dont 1 vue sur Bergen-op-Zoom, 1 portrait de Marie-Élisabeth d'Autriche, 3 scènes d'histoire et 9 paysages dans le style de Jacques Callot (titre détaché, qqs taches, 3 papillons. Demi-veau moderne.