Auction archive: Lot number 715

Vier brieven van Guido Gezelle aan Karel de Flou (1887-88)

€1,600 - €2,000
ca. US$2,027 - US$2,534
€2,600
ca. US$3,294

€1,600 - €2,000
ca. US$2,027 - US$2,534
€2,600
ca. US$3,294

GEZELLE, Guido - DE FLOU, Karel
2 pp. in-8° (ca. 41 regels), 1 p. in-8° (ca. 18 regels), 2 pp. in-8° (ca. 42 regels), 3 pp. in-8° (ca. 59 regels). Afgedrukt in Biekorf 1935, pp. 67-72. Bijgevoegd: 2 brieven van Johan Winkler (1885-89) + Brief van Julius Vuylsteke, bestuurder Willems-fonds (3 pp. in-4°, 1897) + antwoord van De Flou, briefje Kervyn de Lettenhove van I okt. 1877, kaartje van Willem de Vreese (6 april 1903) en antwoord, brief van A. De Cock over volkskunde (3 blz., 31.3.1903), brief J. Kessels (2 pp, 19.6.1887) + 2 brieven als antwoord van K.D.F., briefje Ad. Duclos i.v.m. VSA (i pp, 8.3.1877) en 17 andere i.v.m. het tijdschrift De Halletoren. Bijgevoegd: boekje Lijkrede voor Gezelle door H. Rommel (1899)

4 Oct 2014
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

4 Oct 2014
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgium
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457