W drodze do kościoła
akwarela, papier, 33 x 48 cm w świetle passe-partout sygn. l. d.: S. Gibiński Na odwrocie potwierdzenie autorstwa przez dr St. Dąbrowskiego z 1961 r.
W drodze do kościoła