Online, z cyklu "New order in progress", 2019
olej, płótno, 145 x 150 cm, sygn. i opisany na odwrocie: 'WAWRZYNIEC REICHSTEIN | "ONLINE" Z CYKLU "NEW ORDER IN PROGRESS" | 2019. r. OLEJ/PŁÓTNO | [sygnatura i wskazówka montażowa]'