Wiktor Jackowski (ur. 1987, Kielce) "Michał ogląda obrazy", 2013 r. olej/płótno, 33 x 41 cm sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘Wiktor Jackowski | 2013 Michał ogląda obrazy’ Estimate: 800 - 1 800 PLN PLN EUR GBP USD 187 - 421 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist Studiował na Wydziale malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. W 2010 roku podczas wymiany studenckiej uczestniczył w zajęciach L’ École Estienne w Paryżu. W 2013 roku podróżował po Arubie, gdzie pracował jako malarz w lokalnym kościele. W 2014 roku stał się jednym z animatorów pracujących przy filmie „Twój Vincent”. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70017 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19