Letters, Numbers, Punctuation, 1993 Portfolio contenant 44 tirages argentiques d'époque. Représentant 26 lettres, 10 nombres et 8 ponctuations. Monogrammés, titrés et numérotés 17/26 au dos. D'une édition à 26 exemplaires + 7 AP. Publié par Pace/Mac Gill Gallery, New York. Emboitage toilé. Portfolio met 44 vintage zilver fotoafdrukken. Ze beelden 26 letters, 10 cijfers en 8 leestekens uit. Gemonogrameerd, getiteld en genummerd 17/26 op de achterkant. Editie van 26 exemplaren + 7 AP. Uitgebracht door Pace/MacGill Gallery, New York. Slipcase in canvas. 28 x 21,5 cm (feuille/blad) 10 x 8 cm (image/beeld) Provenance/Herkomst: Collection privée, Paris