Wojciech Ćwiertniewicz (ur. 1955, Krościenko) Bez tytułu (45), 1977-2014 r. olej/płótno, 80 x 100 cm sygnowany i opisany na odwrociu: ‘Ćwiertniewicz | 45 | 7/3/14’ Estimate: 2 000 - 3 000 PLN PLN EUR GBP USD 468 - 702 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. more information About Artist W latach 1976-81 studiował malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jest laureatem m. in. Nagrody Krytyki Artystycznej im. Cypriana K. Norwida, a ostatnio nagrody „Exitu” za rok 2008. Jego prace znajdują się w kilku kolekcjach publicznych (m.in. Muzeum Śląskie w Katowicach, Muzeum Górnośląskie w Bytomiu, Muzeum Narodowe w Krakowie). Jest autorem 73 indywidualnych wystaw malarstwa. Brał udział w ponad 100 wystawach zbiorowych. Opublikował 7 tomików dziennika (m.in. „Dziennik malarza”, Kraków 2002). Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 79156 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19