Auction archive: Lot number 124

Zuzanna Ziółkowska (ur. 1981, Warszawa)

Opening
PLN7,000 - PLN9,000
ca. US$1,815 - US$2,334

Opening
PLN7,000 - PLN9,000
ca. US$1,815 - US$2,334

Zuzanna Ziółkowska (ur. 1981, Warszawa) Bez tytułu, 2016 r. technika mieszana/płótno, 46 x 38 cm sygnowany i datowany na odwrociu: ‘ZUZA ZIÓŁKOWSKA / HERCBERG 2016' Estimate: 7 000 - 9 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 637 - 2 105 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information Note Tematem przewodnim malarstwa Ziółkowskiej (Hercberg) jest pamięć, zarówno w jej wymiarze indywidualnym, jak i zbiorowym. Społeczne i jednostkowe traumy dają o sobie znać w sposób paradoksalny – w intensywnych, wielobarwnych abstrakcjach, którym artystka pozwala z pozoru swobodnie rozpływać się na płótnach. About Artist Zuzanna Ziółkowska (Hercberg) jest malarką, autorką instalacji i działań performatywnych oraz aktywistką i edukatorką. Artystkę interesuje temat pamięci i cielesności oraz zagadnienia związane z szeroko rozumianą tożsamością i geopolityką. W 2018 otrzymała stopień doktora na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Sztuki Mediów pod opieką artystyczną prof. Leona Tarasewicza i prof. Krzysztofa Rajkowska. Dyplom z wyróżnieniem rektorskim ASP w Warszawie uzyskała w pracowni malarstwa prof. Leona Tarasewicza i dr hab. Pawła Susida. Jest także absolwentką Wydziału Grafiki i Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 78418 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

14 Nov 2019
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Poland
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600