69 Young Art Auction

Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Boh. Monte Cassino 43
81-768 Sopot
Poland
[email protected] · +48 (0)58 5501605

Date of the auction: 12.10.2017

Back

Image
Aleksandra Osa

Horizon 4, 2015
olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 1

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Maja Kobylińska

Refleksja 01, 2017
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 2

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Karolina Futyma

Bez tytułu, 2017
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 3

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Sylwia Mużyło-Bajsarowicz

Nimfomanka, 2017
olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Lot #: 4

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Anna Sałustowicz

Kobieta za kotarą, 2005
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d

Lot #: 5

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Anna Mamica

Tsalagi, 2017
olej, płótno, 90 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 6

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Tomasz Tajak

Krakowskie noce, 2009
olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 7

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Olga Gralewska

Konsumpcjonizm w lesie, 2014
akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Lot #: 8

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Katarzyna Orońska

Blue bookstore, 2017
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d

Lot #: 9

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Anna Witek

Kawałek świata, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm, w oprawie: 111 x 90,5 cm, sygn. p.d

Lot #: 10

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Artur KOCUR1 Marciniszyn

Miami JAM, 2017
technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 11

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Łukasz Czernicki

Stańczyk, 2017
akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: ŁC 2017 oraz na odwrocie

Lot #: 12

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2017
olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 13

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Mateusz Maliborski

Muzeum LXXXVII, 2017

Lot #: 14

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Waldemar Mazurek

Syrenka, 2013
brąz, marmur, wys. 30 cm

Lot #: 15

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Jakub Górski

Czerwone Tango, 2017
marmur, drewno, wym. 27 x 21,5 x 19,5 cm, sygn. na tyle rzeźby: J. Górski 2017

Lot #: 16

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Stanisław Tomalak

Fragment419, 2016-2017
akryl, technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Lot #: 17

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Piotr Przybyła

Pochodzenie Światła, 2017
akryl, olej, płótno, 2 x 80 x 60 cm, sygn. p.d

Lot #: 18

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Gossia Zielaskowska

Land MAP, 2016

Lot #: 19

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Polski Thomas

Materia 15, Mózg maszynowy 4, ekspresja w płaszczyźnie, 2017
akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Lot #: 20

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Dariusz Franciszek Różyc

Trahitis z cyklu Nie tak odległe..., 2017
akryl, płyta, 70 x 120 cm, sygn. d oraz nalepka autorska na odwrocie

Lot #: 21

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Grzegorz Skrzypek

Kwadratowy szaromiasteczkowy, 2016
olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. l.d

Lot #: 22

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Małgorzata Rukszan

Pogoda w paski - Złote pola II, 2017
akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Lot #: 23

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Łukasz Jankiewicz

Krajobraz Tropikalny, 2017
olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 24

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Małgorzata Łodygowska

Neobale, 2017
akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. l

Lot #: 25

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
White Inez

Akt, 2017
akryl, olej, płótno, 100 x 150 cm, sygn. l.d

Lot #: 26

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Klaudia Krzysztonek

Nieobecna, 2016

Lot #: 27

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Maria Rostocka

Niebezpieczeństwo, 2010
olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 28

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Emilia Pietras

The storm is coming, 2017
olej, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 29

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017

Image
Cezary Bednarczyk

Bez tyt. 34, 2015
olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 30

Opening: PLN500

Date: 12 Oct 2017