68/2313 [Studentica. Utrecht]. Optogt des Nederlandschen Legers naar Ostende, den 3 July 1600, daags na de overwinning by Nieuwpoort; volgens de gecostumeerde voorstelling, gegeven door H.H. Studenten, by gelegenheid van het Tweede Eeuwfeest der Utrechtsche Hoogeschool, den 16 Juny 1836. Utr./ Rott., Caramelli & Comp./ A. Collings & van den Hout, 1836, 10 lithogr. plates incl. title, each 24,5x63,5 cm. (leaf), total length ±635 cm., without binding. - Foxed/ sl. soiled; sl. frayed along edges. = F.M. 6960.