Damian Cosma (b. 1976) Modern Jack, 2015 r. akryl/płótno, 100 x 80 cm sygnowany p.d.: 'D. Cosma | 2015' W roku 2000 uzyskał dyplom z rysunku w pracowni prof. Filipa Sztuki na wydziale plastycznym WSP w Częstochowie. Artysta brał u dział w kilku wystawach zbiorowych i poplenerowych. Twórczość charakteryzuje tematyka współczesna ,geometryzacja i rozbijanie brył ciał ludzkich na płaszczyzny dodając im dynamiki i osadzając je w świecie kompozycji opartej na kontrastowym kolorze i świetle. Artysta pracuje w technice olejnej i akrylowej.