Duitsland, rechthoekige spiegel in gepolychromeerde gestoken houten lijst, eind 18e eeuw, De opengewerkte kuif met strikwerk, medaillion, buste, bloem- en bladmotieven [1] h. 106 en br. 41 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover