Auction archive: Lot number 670

(Elie van Rijckevorsel). Italië [en] Italië bis

€70 - €140
ca. US$76 - US$152
€160
ca. US$174

€70 - €140
ca. US$76 - US$152
€160
ca. US$174

Rotterdam/ Amsterdam, C. Immig & Zoon, z.d. (1908), 2 delen, ongepagineerd, met talloze reproducties naar schetsen en tekeningen van Elie van Rijckevorsel, contemporain uniform gedecoreerd zijde, het album Italië bis in de oorspronkelijke kartonnen doos, oblong folio. Zijde van het album Italië zwaar beschadigd, het album Italië bis juist in uitstekende staat. Doos verkleurd en een zijkantje ontbreekt. Zeldzaam reisalbum met schetsen en tekeningen dat Elie van Rijckevorsel voor familie en vrienden liet uitgeven. Het album Italië op naam gedrukt voor Mevrouw de Vos van Nederveen Cappel-Keiser, het album Italië bis gedrukt op naam van W.F.H. van Rijckevorsel. Beide albums gesigneerd door de kunstenaar. Zie: Dr. Elie van Rijckevorsel, 1845-1928, patriciër en meteoroloog, door mr. L.J. Pieters. In: Rotterdams jaarboekje 1984, pp. 287-309.

1 Dec 2015
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

1 Dec 2015
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138