'Boot van de Batavierlijn, Boompjes Rotterdam' gesigneerd 'Evert Moll' (rechtsonder) olieverf op doek geplakt op paneel, 11x14 cm (met lijst: 20x23 cm) Provenance: Familie Naudin ten Cate. Conditie: doek vergeeld, oppervlaktevuil, verder goed