Oči v dlaních
tužka, papír, 1947, 10,2 x 13,2 cm, sign. LD Tichý 47, prosvítá pozůstalostní razítko
Provenience: vzadu razítko: Z pozůstalosti Františka Tichého, provenience: z majetku Jiřiny Písařové - přítelkyně Františka Tichého z 50.let, soukromá sbírka Praha
Oči v dlaních