Haagsche Plateelbakkerij Rozenburg, plateel vaas en dekselvaasje, dekselvaas jl. 1890, beide stroomglazuur op wit fond. Gemerkt Rozenburg Den Haag, jl. F (vaas met restauratie aan hals) [2] h. 26 en 14 cm.