Olieverf op doek - lichte beschadigingen aan doek. Henk Hollebeek volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag en aan de Grafische School AGS in Amsterdam. Hij woonde en werkte in Leiden. Zijn werken
bevinden zich o.a. in collecties van Gemeente Leiden, stedelijk museum De Lakenhal in Leiden, kunstuitlenen en particuliere collecties. A- 80 x 70 / 83 x 73 cm