Hus i landskap
Olje på plate, oppklebet på plate, 19,5x23 Signert og datert nede t.v.: 59 Jens Johannessen. Signert på baksiden av platen: Jens Johannessen Påtegnet med dedikasjon fra 1960, signert Jens, samme sted.
Hus i landskap