Exlibris Ing. Zdeněk Zrzavý
litografie, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD Jan Zrzavý rám, vzácně se vyskytující exlibris, které Jan Zrzavý vytvořil pro svého bratra Ing. Zdeňka Zrzavého majitele elektrárny v Okrouhlici a Jihlavě
Exposed: vystaveno v Galerii Moderna v roce 2014 - 2015
Exlibris Ing. Zdeněk Zrzavý