JÖRGEN MELANTON född 1949 Korsettdansen Signerad och daterad JM samt på baksidan signerad och daterad Jörgen Melanton -05. Olja på pannå, 123 x 209 cm. PROVENIENS Lars Bohman Gallery, Stockholm Changes Titel Korsettdans Titel Korsettdans