Auction archive: Lot number 36

Matecki Przemysław (ur. 1976 r., Żagań)

Opening

Opening

Matecki Przemysław (ur. 1976 r., Żagań) Bez tytułu (Mona Liza), 2012 r. olej/płótno, 110 x 92 cm na odwrociu opisany: 'P. MATECKI | 2012' 1997-2002: studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego w Zielonej Górze. Pomysłodawca i założyciel Pracowni Tfurczości Dojrzałej (2002). Mieszka w Warszawie. Biorąc za punkt wyjścia "śmieci" kultury materialnej, Matecki wytwarza malarskie byty - obrazy, obiekty, instalacje - które mierzą się ze współczesnością. estymacja: 12 000 - 20 000 zł