Een polychroom beschilderde tegelplaat met voorstelling van en getiteld linksonder: "Stadhuis Rotterdam", rechtsonder gesigneerd: "Rozenburg... lees volledige titel Een polychroom beschilderde tegelplaat met voorstelling van en getiteld linksonder: "Stadhuis Rotterdam", rechtsonder gesigneerd: "Rozenburg", gemerkt aan de achterzijde en met jaarmerk voor 1908, restauraties en scheur. Sluiten Afmeting: 59,5 x 38 cm.(excl. frame)