Par le R. Pere Antoine Girard (...). Parijs, A. de Sommaville, 1653, (44),593 p., met gegraveerd frontispiece en 68 illustraties over de halve pagina, contemporain kalfsleer met vergulde en geribde rug met marokijnen titelschildje, folio (boekblok 41 x 27,5 cm.). Enkele bladen ingescheurd (na)bij de rug. Hoeken van platten en rugeinden sleets; leer gekrast/ geschaafd. Een goed exemplaar op GROOT PAPIER, met twee verschillende heraldische ex libris (één deels verwijderd) op de binnenzijde van de platten.