Auction archive: Lot number 457

[Prentbijbel Girard. Exemplaar op groot papier] Les peintures sacrées sur la Bible

Auction 29.06.2020
29 Jun 2020
€450 - €900
ca. US$506 - US$1,012

Auction 29.06.2020
29 Jun 2020
€450 - €900
ca. US$506 - US$1,012

Par le R. Pere Antoine Girard (...). Parijs, A. de Sommaville, 1653, (44),593 p., met gegraveerd frontispiece en 68 illustraties over de halve pagina, contemporain kalfsleer met vergulde en geribde rug met marokijnen titelschildje, folio (boekblok 41 x 27,5 cm.). Enkele bladen ingescheurd (na)bij de rug. Hoeken van platten en rugeinden sleets; leer gekrast/ geschaafd. Een goed exemplaar op GROOT PAPIER, met twee verschillende heraldische ex libris (één deels verwijderd) op de binnenzijde van de platten.

29 Jun 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

29 Jun 2020
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Netherlands
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138