Objektsbeskrivning ROBERT RAUSCHENBERG USA 1928-2008 Ringer (Hoarfrost edition), 1974 Offset litografi och screenprint på collage av papper, tyg, silke och satin, signerad, daterad och numrerad Rauschenberg 74, 7/31, bildyta 175 x 89 cm. Gemini G.E.L., Los Angeles