Teáskanna Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gutman Béláné mesterjegy, hólyagos, bordázott test, rózsa tetődísszel, feketére pácolt fa füllel Btto.: 804 g; m: 20 cm