Krajina
olej, plátno, 1953, 17,3 x 46,7 cm, sign. LD VKoutský 53
Provenience: ze sbírky Jana Maria Tomeše (kunsthistorik, básník, docent v oboru dějin umění na Vysoké škole uměleckoprůmyslové)
Krajina