67 Aukcja Młodej Sztuki

Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Boh. Monte Cassino 43
81-768 Sopot
Poland
[email protected] · +48 (0)58 5501605

Date of the auction: 25.05.2017

Back

Image
Katarzyna Orońska

Stare Trójkońty, 2017
akryl, płótno, dyptyk: 2 x 100 x 70 cm, sygn. p.d

Lot #: 1

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Jankowska Zuzanna Zu

Koi, 2017
akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d. oraz na odwrocie

Lot #: 2

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Paweł Porada

Kobiety - kwiaty, 2017
olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d

Lot #: 3

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Anna Piotrowiak

Uszyta na miarę, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Piotrowiak

Lot #: 4

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Aleksandra Młynarczyk-Gemza

Świat Mai, 2015
olej, technika własna, płótno, 125 x 125 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 5

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Arkadiusz Rafflewski

Krajobraz osobny, 2017
olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie: Rafflewski 2017

Lot #: 6

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Anna Jarzymowska

Bez tytułu, 2017
olej, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 7

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Marcin Błach

One way in, one way out, 2017
akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 8

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Mirosław Nowiński

Voodoo, 2017
olej, akryl, płyta, 115 x 150 cm, oprawiony, sygn. na odwrocie

Lot #: 9

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Magdalena Śliwińska

Bez tytułu, 2015
olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 10

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Barbara Zabłocka

Przez okno, 2016
akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d

Lot #: 11

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Izabela Olszyna

Za torami z cyklu Warszawa nieznana, 2016
kryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 12

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Wojciech Woźniak

Wieczorny spacer z Tobiaszem, 2016
olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. p.g

Lot #: 13

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Mateusz Rybka

Rozmowy przy wieczerzy, 2017
technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: M.Rybka 17 oraz na odwrocie

Lot #: 14

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Artur KOCUR1 Marciniszyn

X-district, 2017
technika mieszana, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 15

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Maja Kobylińska

Podróż, 2017
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 16

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Hanna Kłopotowska

W oczekiwaniu, 2016
olej, płótno, 100 x 81 cm, sygn. p.d.: H.Kłopotowska 2016

Lot #: 17

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Paweł Czerwiński

Portret bez tytułu, 2017
akryl, olej, płótno, 120 x 85 cm, sygn. p.d.: Czerwiński 2017

Lot #: 18

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Tomasz Tajak

Dziewice od Świętej Teresy, 2017
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 19

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Wojciech Sosidko

Słoneczniki, 2014
technika mieszana, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie: WSITO

Lot #: 20

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Mariia Grinko

Mothers flowers, 2017
olej, płótno, 50 x 80 cm, sygn. p.d

Lot #: 21

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Łukasz Breitenbach

Fikus na stołku, 2017
olej, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d

Lot #: 22

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Jan Derek

Akt leżący, 2016
olej, akryl, płótno, 85 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 23

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Patrycja Kryszczuk

Toadstool, 2016
akryl, płótno, 100 x 100cm, sygn. p.d.: KRY

Lot #: 24

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Maciej Niedźwiedź

Obnażenie z szat (wg El Greco), 2016
akryl, płótno, 110 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 25

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Łukasz Czernicki

Przestrzeń i czas IV, 2017
akryl, płótno, technika własna, 140 x 140 cm, sygn. p.d.: ŁC 2017 oraz na odwrocie

Lot #: 26

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Sonia Serafin

Mea, 2016
olej, płótno, drewno, śr. 70 cm, sygn. na odwrocie

Lot #: 27

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Joanna Nalepa

Katalońskie migdały, 2017
akryl, płótno, 64 x 100 cm, sygn. p.d.: Nal 17

Lot #: 28

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Kamil Kmiecik

Hiver Louvre, 2016

Lot #: 29

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017

Image
Magda Amonaria Maciaszek

Splash woman 5, 2016
akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. p.d.: Amonaria

Lot #: 30

Opening: PLN500

Date: 25 May 2017