Bezkresna pościel, 2017
Lilie, 2017
Upalny horyzont, 2017
34 Stopnie, 2011
Miasto 1, 2014
Closed system, 2017
Bez tyt. 60, 2016
Martwa natura, 2016
Muzeum LXIX, 2017
Maiko i księżyc, 2017
Huśtawka, 2017
Czarny deszcz, 2017
Urok trybu przypuszczającego, 2016
Zwiadowcy, 2017
Przystań, 2015
Tankowiec, 2015
Owca XL, model Picasso, 2016
Łódki, 2016
Pejzaż abstrakcyjny, 2017
Plecionka - granatowa wstążka, 2017
Legendary girlfriend, 2017
Czekając na Ciebie (ptaki niebieskie), 2017
Spacer, 201
Fragment 417, 2017
Dmuchawce, 2016
Kąpiące się w stawie, 2017
Kiedy twoje niebo spada, 2017
Jojo, 2016
Wianki, wstążki, kotyliony, z cyklu Wesele, 2015
Fauny w plenerze 2 - wczorajsza biesiada wszystkim daje się we znaki, 2017
akryl, olej, płótno, 150...