Auction 10.11.2020

De Zwaan, Keizersgracht 474, (bij de Leidsestraat), 1017 EG Amsterdam, Netherlands
info@dezwaan.nl · +31 (0)20 6220447 · +31 (0)20 638 45 76

Date of the auction: 10.11.2020 - 23.11.2020

Image
Lot number 8025
Eiken schommelbakfauteuil, 17e eeuw
€150 - €200
ca. US$178 - US$237
Image
Lot number 8026
Zes differente stoelen, 19e eeuw
€150 - €200
ca. US$178 - US$237
Image
Lot number 8027
Engeland, beukenhouten bureaufauteuil, 'captains chair', ca. 1920,
€100 - €200
ca. US$118 - US$237
Image
Lot number 8028
Engeland, eikenhouten fauteuil, 17e/vroeg 18e eeuw,
€100 - €200
ca. US$118 - US$237
Image
Lot number 8029
Mahoniehouten relaxfauteuil, ca. 1900,
€100 - €150
ca. US$118 - US$178
Image
Lot number 8030
Beukenhouten tweezitsbank
€500 - €700
ca. US$593 - US$831
Image
Lot number 8031
Beukenhouten fauteuil
€200 - €300
ca. US$237 - US$356
Image
Lot number 8032
Beukenhouten fauteuil
€150 - €250
ca. US$178 - US$296
Image
Lot number 8033
Chesterfield-stijl driezitsbank
€200 - €300
ca. US$237 - US$356
Image
Lot number 8034
Mahoniehouten kinderfauteuil In Louis XV-stijl, 19de eeuw,
€40 - €60
ca. US$47 - US$71
Image
Lot number 8035
Groen gelakt beukenhouten tabouret in Louis XVI-stijl, 19e eeuw
€100 - €200
ca. US$118 - US$237
Image
Lot number 8036
Notenhouten fauteuil in Louis XV-stijl, 19e eeuw,
€60 - €100
ca. US$71 - US$118
Image
Lot number 8037
Eikenhouten stoel
€50 - €80
ca. US$59 - US$94
Image
Lot number 8038
Beukenhouten kuipstoel in Louis XV-stijl,
€50 - €80
ca. US$59 - US$94
Image
Lot number 8039
Verguld gelakt beukenhouten bergère in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,
€80 - €120
ca. US$94 - US$142
Image
Lot number 8040
Engeland, set van vier iepenhouten 'bow-back' Windsor-fauteuils, 19e eeuw
€200 - €300
ca. US$237 - US$356
Image
Lot number 8041
Eikenhouten stoel, vroeg 18e eeuw,
€100 - €200
ca. US$118 - US$237
Image
Lot number 8042
Set van drie mahoniehouten stoelen, biedermeier,
€80 - €120
ca. US$94 - US$142
Image
Lot number 8043
€400 - €600
ca. US$474 - US$712
Image
Lot number 8044
Bamboe en rotan fauteuil met hocker.
€80 - €120
ca. US$94 - US$142
Image
Lot number 8045
Polychroom beschilderde Hindelooper fauteuil
€50 - €80
ca. US$59 - US$94
Image
Lot number 8046
Hollandse rijk gestoken beuken- en notenhouten stoel in barok-stijl, ca. 1900,
€50 - €80
ca. US$59 - US$94
Image
Lot number 8047
China, set van drie hardhouten stoelen en één -fauteuil
€60 - €90
ca. US$71 - US$106
Image
Lot number 8048
Groen gelakt smeedijzeren driezits tuinbank
€150 - €300
ca. US$178 - US$356
Image
Lot number 6500
Zandkleurig gelakt eikenhouten consoletafel, Louis XV, 18e eeuw,
€1,800 - €2,200
ca. US$2,137 - US$2,612
Image
Lot number 6501
Noten-, notenwortelhouten kabinet, transitie Louis XV-XVI, ca. 1760,
€1,200 - €2,000
ca. US$1,424 - US$2,374
Image
Lot number 6502
Hollandse noten- en notenwortelhouten kabinet, Louis XV, 18e eeuw.
€1,000 - €1,500
ca. US$1,187 - US$1,781
Image
Lot number 6503
Noten- en fijnhouten commode, Louis XV,
€2,500 - €3,500
ca. US$2,968 - US$4,156
Image
Lot number 6504
Noten- en rozenhouten vitrinekast in Louis XV-stijl.
€500 - €800
ca. US$593 - US$949
Image
Lot number 6505
Eikenhouten hoekkast, 18e eeuw,
€900 - €1,200
ca. US$1,068 - US$1,424