David Hessels: Collection Deikner

BVA Auctions, Kryptonweg 8, 3812 RZ Amersfoort, Netherlands
art@bva-auctions.com · +31 33 460 0070

Date of the auction: 26.10.2021

Image
Lot number 12384
Japan- Gietijzeren ajour deels vergulde tsuba. Meiji (1868-1912)
Opening
€50
ca. US$57
Image
Lot number 12385
Frankrijk, lederen sieradenkastje, 19e eeuw
Opening
€60
ca. US$69
Image
Lot number 12386
Japan, een paar gietijzeren tsuba, Meiji (1868-1912)
Opening
€70
ca. US$81
Image
Lot number 12387
Muntenweegschaal, Joh. Pet. Brasselmann, Duitsland, ca. 1780
Opening
€150
ca. US$173
Image
Lot number 12388
KPM Berlin, portretkop en schotel, ca. 1900
Opening
€100
ca. US$115
Image
Lot number 12389
Senri- Japans burgaute lakwerk snuifflesje. 19e eeuw
Opening
€90
ca. US$104
Image
Lot number 12391
Daoguang (1821-1850)- Wu Shuang Pu kom met deksel.
Opening
€100
ca. US$115
Image
Lot number 12392
Ando Hiroshige (1798-1858)- Rokujuyoshu Meisho Zue- 65 ukiyo e- 1853-56
Opening
€8,000
ca. US$9,277
Image
Lot number 12394
Java- Keris Sayen- 9 luk pamor blad met dubbele naga. Circa 1900
Opening
€240
ca. US$278
Image
Lot number 12397
Thailand- Ayutthaya groen gepatineerde lopendende Boeddha- 17e eeuw
Opening
€400
ca. US$463
Image
Lot number 12398
Japan- bronzen vaas- Meiji (1868-1912)
Opening
€60
ca. US$69
Image
Lot number 12399
China- Rechthoekige Yixing theepot- Circa 1900
Opening
€200
ca. US$231
Image
Lot number 12400
Japan- Katana / Wakizashi - Gendaito. 19/20e eeuw
Opening
€400
ca. US$463
Image
Lot number 12402
KPM Berlin- kop en schotel- ca. 1780
Opening
€40
ca. US$46
Image
Lot number 12403
China- Blanc de Chine, Guanjin. 20e eeuw
Opening
€40
ca. US$46
Image
Lot number 12404
China- bronzen champleve emaille wierrook brander 'Ding'. 18/19e eeuw
Opening
€150
ca. US$173
Image
Lot number 12405
Val St. Lambert- kristallen wijnkoeler- 20e eeuw
Opening
€40
ca. US$46
Image
Lot number 12406
China- Famille rose dekselpot- Tongzhi (1862-1874)
Opening
€80
ca. US$92
Image
Lot number 12407
Meissen- Zwiebelmuster serviesdeel- 20e eeuw
Opening
€200
ca. US$231
Image
Lot number 12408
Gotha- porseleinen kop en schotel- ca. 1770
Opening
€40
ca. US$46
Image
Lot number 12410
Ando Hiroshige (1797-1858) - houtsnede - Tokaido, ca. 1850
Opening
€60
ca. US$69
Image
Lot number 12411
Yanagawa Shigenobu (1785-1832) - houtsnede - twee geisha's, 1830
Opening
€120
ca. US$139
Image
Lot number 12413
Royal Copenhagen- Vogel en florale dekselpot- 20e eeuw
Opening
€30
ca. US$34
Image
Lot number 12414
Gebruder Miche Berlin- Gipsen dodenmasker Goethe- 20e eeuw
Opening
€30
ca. US$34
Image
Lot number 12415
Nymphenburg- Ontbijt serviesdeel- Circa 1900
Opening
€100
ca. US$115