Januariveiling 2019

Twents Vellinghuis, Weerseloseweg 355, 7522 PS Enschede, Netherlands
info@twentsvellinghuis.nl · +31 (0)53 4351488

Date of the auction: 11.01.2019

Image
Lot number 6561
Lot Imari porselein 5x
Reserve
€90
ca. US$103
€130
ca. US$149
Image
Lot number 6562
4x Oud Delfts blauw Fayence
Reserve
€35
ca. US$40
€35
ca. US$40
Image
Lot number 6563
Tegeltableau, (gesigneerd)
Reserve
€175
ca. US$201
€175
ca. US$201
Image
Lot number 6564
Chinees celadon bord
Reserve
€30
ca. US$34
€30
ca. US$34
Image
Lot number 6565
Kantonese dekselvaas
Reserve
€35
ca. US$40
Image
Lot number 6566
2x Oude Chinese vazen
Reserve
€50
ca. US$57
€50
ca. US$57
Image
Lot number 6567
4x Chinese schotels, 18e eeuw
Reserve
€100
ca. US$115
€90
ca. US$103
Image
Lot number 959
Zilveren ring met diamant
Reserve
€25
ca. US$28
Image
Lot number 960
Zilveren creolen met diamant
Reserve
€25
ca. US$28
Image
Lot number 961
Zilveren oorknoppen met diamant
Reserve
€30
ca. US$34
Image
Lot number 2492
Japanse rijsthouder
Reserve
€50
ca. US$57
Image
Lot number 5027.
Bronzen dames torso, Maillol
Reserve
€0
€140
ca. US$161