Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG, Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Date of the auction: 25.05.2019

Image
Lot number 1
Krajina s Troskami, signováno vpravo
Opening
CZK45,000 - CZK30,000
ca. US$1,951 - US$1,300
CZK30,000
ca. US$1,300
Image
Lot number 2
Noční příboj, JJelínek, olej/plátno
Opening
CZK12,000 - CZK8,000
ca. US$520 - US$346
CZK8,000
ca. US$346
Image
Lot number 3
Motiv z Průhonického parku, signováno
Opening
CZK15,000 - CZK10,000
ca. US$650 - US$433
Image
Lot number 4
Chloumek, signováno a datováno vlevo
Opening
CZK30,000 - CZK18,000
ca. US$1,300 - US$780
Image
Lot number 5
Motiv z Kampy, signováno vpravo dole
Opening
CZK24,000 - CZK16,000
ca. US$1,040 - US$693
CZK16,000
ca. US$693
Image
Lot number 6
Motiv z Malé Strany, signováno vpravpo
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
Image
Lot number 7
Týnský chrám, signováno vpravo dole Jan
Opening
CZK12,000 - CZK8,000
ca. US$520 - US$346
CZK10,000
ca. US$433
Image
Lot number 8
Malá Strana v zimě, signováno a datováno
Opening
CZK45,000 - CZK30,000
ca. US$1,951 - US$1,300
CZK32,000
ca. US$1,387
Image
Lot number 9
Hornatá krajina, signováno a datováno
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
Image
Lot number 10
Jarní krajina, signováno a datováno vleo
Opening
CZK30,000 - CZK18,000
ca. US$1,300 - US$780
Image
Lot number 11
Předjaří na horách, signováno vpravo
Opening
CZK30,000 - CZK18,000
ca. US$1,300 - US$780
CZK22,000
ca. US$953
Image
Lot number 12
Na vyjížďce, signováno vlevo dole
Opening
CZK50,000 - CZK29,000
ca. US$2,167 - US$1,257
Image
Lot number 13
Jaro na vsi, signováno vpravo dole O
Opening
CZK30,000 - CZK18,000
ca. US$1,300 - US$780
CZK22,000
ca. US$953
Image
Lot number 14
Zima na vsi, signováno vlevo dole O
Opening
CZK30,000 - CZK18,000
ca. US$1,300 - US$780
CZK19,000
ca. US$823
Image
Lot number 15
Předjaří u Kroměříže, signováno a
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
CZK5,000
ca. US$216
Image
Lot number 16
Světýlka, signováno a popsáno vpravo
Opening
CZK50,000 - CZK30,000
ca. US$2,167 - US$1,300
CZK80,000
ca. US$3,468
Image
Lot number 17
Frenštát pod Radhoštěm, signováno vpravo
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
Image
Lot number 18
Uherské Hradiště, signováno a datováno
Opening
CZK18,000 - CZK12,000
ca. US$780 - US$520
CZK19,000
ca. US$823
Image
Lot number 19
Vltava od sv. Matěje, signováno vpravo
Opening
CZK25,000 - CZK15,000
ca. US$1,083 - US$650
Image
Lot number 20
Holešovické nábřeží (Most Barikádníků
Opening
CZK18,000 - CZK12,000
ca. US$780 - US$520
Image
Lot number 21
Koně v zápřahu, signováno vpravo dole
Opening
CZK100,000 - CZK65,000
ca. US$4,335 - US$2,818
CZK65,000
ca. US$2,818
Image
Lot number 22
Příboj, signováno vlevo dole C
Opening
CZK120,000 - CZK90,000
ca. US$5,203 - US$3,902
Image
Lot number 23
Západ slunce na dalmátském pobřeží
Opening
CZK150,000 - CZK110,000
ca. US$6,503 - US$4,769
CZK120,000
ca. US$5,203
Image
Lot number 24
Skály, signováno a datováno vpravo dole
Opening
CZK4,500 - CZK3,000
ca. US$195 - US$130
Image
Lot number 25
Prodavači melounů, signováno vlevo dole
Opening
CZK9,000 - CZK6,000
ca. US$390 - US$260
CZK7,500
ca. US$325
Image
Lot number 26
Motiv z Dalmácie, signováno vpravo dole
Opening
CZK40,000 - CZK24,000
ca. US$1,734 - US$1,040
Image
Lot number 27
Před jarem, signováno vlevo dole O
Opening
CZK36,000 - CZK22,000
ca. US$1,560 - US$953
Image
Lot number 28
Před kapličkou, signováno a datováno
Opening
CZK70,000 - CZK45,000
ca. US$3,035 - US$1,951
CZK75,000
ca. US$3,251
Image
Lot number 29
Letní krajina, signováno a datováno
Opening
CZK20,000 - CZK14,000
ca. US$867 - US$607
Image
Lot number 30
Bělá, signováno a datováno vpravo dole
Opening
CZK25,000 - CZK18,000
ca. US$1,083 - US$780