Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG, Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Date of the auction: 25.05.2019

Image
Lot number 31
Předjaří na Bělé, signováno vpravo dole
Opening
CZK25,000 - CZK18,000
ca. US$1,083 - US$780
CZK20,000
ca. US$867
Image
Lot number 32
Krajina s vesnicí, signováno vpravo dole
Opening
CZK18,000 - CZK12,000
ca. US$780 - US$520
CZK12,000
ca. US$520
Image
Lot number 33
Zimní krajina, signováno vpravo dole Al
Opening
CZK80,000 - CZK50,000
ca. US$3,468 - US$2,167
CZK65,000
ca. US$2,818
Image
Lot number 34
Žně, signováno vpravo dole Lolek St
Opening
CZK30,000 - CZK22,000
ca. US$1,300 - US$953
CZK22,000
ca. US$953
Image
Lot number 35
Tetřívci, signováno vpravo dole O. Číla
Opening
CZK25,000 - CZK15,000
ca. US$1,083 - US$650
CZK18,000
ca. US$780
Image
Lot number 36
Lovecké zátiší, signováno, popsáno a
Opening
CZK60,000 - CZK40,000
ca. US$2,601 - US$1,734
CZK40,000
ca. US$1,734
Image
Lot number 37
Indická dívka, signováno vlevo dole
Opening
CZK45,000 - CZK30,000
ca. US$1,951 - US$1,300
Image
Lot number 38
Oslava, signováno vlevo dole A. Wierer
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
CZK15,000
ca. US$650
Image
Lot number 39
Lovecké zátiší, signováno vlevo dole
Opening
CZK10,000 - CZK7,000
ca. US$433 - US$303
Image
Lot number 40
Tokaniště, signováno vpravo dole O
Opening
CZK9,000 - CZK6,000
ca. US$390 - US$260
CZK8,000
ca. US$346
Image
Lot number 41
Krajina s řekou, signováno, datováno a
Opening
CZK30,000 - CZK20,000
ca. US$1,300 - US$867
CZK20,000
ca. US$867
Image
Lot number 42
Krajina se snopy, signováno vpravo dole
Opening
CZK60,000 - CZK38,000
ca. US$2,601 - US$1,647
CZK40,000
ca. US$1,734
Image
Lot number 43
U vody, signováno vlevo dole Neogrady
Opening
CZK18,000 - CZK12,000
ca. US$780 - US$520
Image
Lot number 44
Letní krajina, signováno vlevo dole
Opening
CZK4,500 - CZK3,000
ca. US$195 - US$130
CZK3,000
ca. US$130
Image
Lot number 45
Žně, signováno a datováno vlevo dole
Opening
CZK40,000 - CZK26,000
ca. US$1,734 - US$1,127
CZK40,000
ca. US$1,734
Image
Lot number 46
Odpočinek na pasece, signováno a
Opening
CZK50,000 - CZK34,000
ca. US$2,167 - US$1,474
CZK75,000
ca. US$3,251
Image
Lot number 47
Zima na vsi, signováno vlevo dole tužkou
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
Image
Lot number 48
První nádvoří zámku v Jindřichově
Opening
CZK6,000 - CZK4,000
ca. US$260 - US$173
CZK4,000
ca. US$173
Image
Lot number 49
Letní krajina, signováno vlevo dole Al
Opening
CZK70,000 - CZK45,000
ca. US$3,035 - US$1,951
CZK55,000
ca. US$2,384
Image
Lot number 50
Chrudimka pod Stanem u Vítanova
Opening
CZK600,000 - CZK380,000
ca. US$26,015 - US$16,476
Image
Lot number 51
Z Českomoravské vysočiny, signováno a
Opening
CZK18,000 - CZK12,000
ca. US$780 - US$520
Image
Lot number 52
Na pastvě, signováno vpravo dole Jan
Opening
CZK45,000 - CZK30,000
ca. US$1,951 - US$1,300
Image
Lot number 53
Z Orlických hor, signováno a datováno
Opening
CZK15,000 - CZK10,000
ca. US$650 - US$433
Image
Lot number 54
Krajina z Vožicka, signováno vpravo dole
Opening
CZK24,000 - CZK16,000
ca. US$1,040 - US$693
CZK28,000
ca. US$1,214
Image
Lot number 55
V říčním přístavu, signováno a datováno
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
Image
Lot number 56
Pohled na Kamýk a Házmburk, signováno a
Opening
CZK30,000 - CZK20,000
ca. US$1,300 - US$867
Image
Lot number 57
Otava u Přešťovic, signováno a datováno
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
Image
Lot number 58
Zadní rybník v Průnonicích, signováno
Opening
CZK8,000 - CZK5,000
ca. US$346 - US$216
Image
Lot number 59
Letní krajina, signováno vpravo dole B
Opening
CZK80,000 - CZK50,000
ca. US$3,468 - US$2,167
CZK60,000
ca. US$2,601
Image
Lot number 60
Jarní krajina, signováno vlevo dole
Opening
CZK150,000 - CZK100,000
ca. US$6,503 - US$4,335
CZK320,000
ca. US$13,875