Subasta Nº: 13

Abalarte Subastas Internacionales, S.L, Calle Juan Bravo 46, 28006 Madrid, Spain
info@abalartesubastas.com · +34 (0)91 7371811

Date of the auction: 11.05.2016 - 12.05.2016

Image
Lot number 1
ESCUELA INGLESA S. XIX
Opening
Image
Lot number 4
VV.AA.
Opening
Image
Lot number 5
ESCUELA ITALIANA, S.XVIII
Opening
Image
Lot number 9
VV.AA.
Opening
Image
Lot number 10
ESCUELA ESPAÑOLA, S.XIX
Opening
Image
Lot number 11
ESCUELA ESPAÑOLA, S.XIX
Opening
Image
Lot number 16
ESCUELA INGLESA S. XIX
Opening
Image
Lot number 19
JOSÉ ROBLES
Opening
Image
Lot number 25
SEGUIDOR DE DAVID TENIERS
Opening
Image
Lot number 26
ESCUELA ANDALUZA, S.XIX
Opening